Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 atdodiet manu acc!!!

Go down 
+2
DreamHell
jadernij
6 posters
AuthorMessage
jadernij
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 9
Join date : 2009-04-12

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 5:58 pm

nezinu kuram skauda un piegrizas ka man tik labi iet bet kkas ir izdarits ar manu acc ne weba ne spele nevaru tikt spele logojoties rada your accont is indaild!!!
Back to top Go down
DreamHell
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-12
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: MANS ACC ES NEVARU IELOGOTIES !!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:14 pm

KAS NOTIEK ES NEVARU IELOGGOTIES NE SPELE NE WEBSHOPA NE Mu-NIGHT HOMEPAGE KAS NOTIEK PLZZZZ HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Back to top Go down
rufus7
Mu-Night GM
Mu-Night GM



Number of posts : 35
Join date : 2009-04-07

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:16 pm

pie ta ka jus savus acc zaudejat esat pasi vainigi noteikti liekat vienos mu vienu paroli un tad uzlaiz vienu mu un zin citos mu kadas jums paroles vai ari liekat vieglas paroles tur jus pasi esat vainigi un acc neviens nedos kamer neuzinas ka tas ir jusu 100 % !
Back to top Go down
DreamHell
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-12
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Ne !   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:21 pm

Es vnk izgaju ara no mu uztaisiiju RR un tad gaju ieksha bet man vins rada Invalid Accont !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAPEC !!!!!!!!! confused confused confused
Back to top Go down
jadernij
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 9
Join date : 2009-04-12

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:41 pm

ko tu tur murgo kada musu vaina tur nau ne nobanots ne vrong pw or acc mana acc vienk nau tik mans chars ATAMAN vel topa palicis ar 14 res
murgs kkads un kada skjirba kada man parole speleju tikai majas neviens masa pw nezina beidz nu murgot es gaidu admin domas par so gadijumu vinjs teica ka ar serv vis esot ok Smile
Back to top Go down
DreamHell
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-12
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: ACC   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:47 pm

Mans nick ir DreamHell 3 res Volcano sets +all + Hurriance Wings + all !!!!!
Back to top Go down
rufus7
Mu-Night GM
Mu-Night GM



Number of posts : 35
Join date : 2009-04-07

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:53 pm

opa tiesam man ari acc nav ! admin tev game server laikam nobrucis ?
Back to top Go down
jadernij
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 9
Join date : 2009-04-12

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:01 pm

kurs nu butu tas stulbais! Smile pat ja ta ir ka var uzzinat Smile atkartoju stulbajiem "SPELEJU TIKAI MAJAS!!!!!!" lolvel nesaprati ak tu jezus marija kas var uzzinat manu paroli MAJAAS!!! MANAS MAJAS NO MANA PC lol atsujies neboja gaisotni es gaidu admina rakstu
Back to top Go down
rufus7
Mu-Night GM
Mu-Night GM



Number of posts : 35
Join date : 2009-04-07

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:03 pm

jadernij wrote:
kurs nu butu tas stulbais! Smile pat ja ta ir ka var uzzinat Smile atkartoju stulbajiem "SPELEJU TIKAI MAJAS!!!!!!" lolvel nesaprati ak tu jezus marija kas var uzzinat manu paroli MAJAAS!!! MANAS MAJAS NO MANA PC lol atsujies neboja gaisotni es gaidu admina rakstu

bled idiot tu nesaproti ko es teicu ja tu spele KAUTVAI MAJAS stulbeni tu esi spelejis DAUDZ MU ar vienu pAROLI CITU MU UZLAIZ UN UZIN VISAS PAROLES UN USERNAME UN IBLI
Back to top Go down
jadernij
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 9
Join date : 2009-04-12

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:17 pm

mja 10 g nekas nau noticis un tagad peksni notika jo tu ta izgudroji tas ka tev kkas tur pazud vai paarakstas nenozime ka visim ta nevaig vienk savas pw metat palabi pakreisi esmu 100% parliecinats ta nau mana vaina un ka tas ir mans acc varu pieradit vienk mnas emails ko registrejou taisot acc ir aktivs atshujies vai tev nedalec gaidu admina domas par sito un ja tev vel nedaleca paleka mosk daleks ja ne leka kamer daleks!!!
Back to top Go down
rufus7
Mu-Night GM
Mu-Night GM



Number of posts : 35
Join date : 2009-04-07

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:25 pm

jadernij wrote:
mja 10 g nekas nau noticis un tagad peksni notika jo tu ta izgudroji tas ka tev kkas tur pazud vai paarakstas nenozime ka visim ta nevaig vienk savas pw metat palabi pakreisi esmu 100% parliecinats ta nau mana vaina un ka tas ir mans acc varu pieradit vienk mnas emails ko registrejou taisot acc ir aktivs atshujies vai tev nedalec gaidu admina domas par sito un ja tev vel nedaleca paleka mosk daleks ja ne leka kamer daleks!!!

da nu adminam game server laikam sakaries un tu man neteiksi atsujies saprati ? mani nekomandesi lecigais sikais mu pat 10 gadus nav tavai zinasanai
Back to top Go down
jadernij
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 9
Join date : 2009-04-12

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:32 pm

ja tu mu spele mazak tad ta ir tava prob sikais nu nez 25 g diez vai busu tas lecigais sikais par to ka serv pakaries biki esmu parliecinats admin pliiizz check manu acc jadernij kapee es nevaru nekur citur atskaitot forumu log in??
Back to top Go down
rufus7
Mu-Night GM
Mu-Night GM



Number of posts : 35
Join date : 2009-04-07

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:35 pm

jadernij wrote:
ja tu mu spele mazak tad ta ir tava prob sikais nu nez 25 g diez vai busu tas lecigais sikais par to ka serv pakaries biki esmu parliecinats admin pliiizz check manu acc jadernij kapee es nevaru nekur citur atskaitot forumu log in??

man nesen palika 18 serveris ir pakaries jo neviens netiek ieksa man ar skype raksta kapec netiek ieksa serveri
nav ko strideties lai admins salabo kas labojams un varam atkal spelet visi !
Back to top Go down
erreaa
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-10

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:38 pm

Es ari newaru raxta tjipa nepareiz accaunt Twisted Evil
Back to top Go down
BaraNDuK*
Mu-Night GM
Mu-Night GM
BaraNDuK*


Number of posts : 38
Join date : 2009-04-02
Age : 32
Dzīvesvieta : Latvia ,Riga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:58 pm

MuNight :: Server Statistics
Total Accounts : 0
Total Characters : 578

No Shocked scratch
Back to top Go down
http://mu-night.oo.lv
erreaa
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-10

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:03 am

Pec cik apmeram izlabos kljudu Question
Back to top Go down
DreamHell
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-12
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:41 am

Lol MAN gribas spelet mu Very Happy
Back to top Go down
Sockol
Mūsējais
Mūsējais
Sockol


Number of posts : 10
Join date : 2009-04-11

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 2:24 am

acaunti down jee Very Happy
Back to top Go down
DreamHell
Jauniņais
Jauniņais



Number of posts : 5
Join date : 2009-04-12
Age : 30
Dzīvesvieta : Rīga

atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 2:42 am

TAS NAV JEE !!! No
Back to top Go down
Sponsored content





atdodiet manu acc!!! Empty
PostSubject: Re: atdodiet manu acc!!!   atdodiet manu acc!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
atdodiet manu acc!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Kļūdas / Bugs-
Jump to: